برای پیوستن به بهمن مرادیان پی در فیس بوک روی عکس کلیک کنید.

جستجوی این وبلاگ

۱۳۸۹/۰۳/۲۶

خبر تجمع های اعتراضی در تهران ، در سالروز شهادت عزیزانمان در 25 خرداد.

به نام هویت انسانی

طبق گزارشات ارسالی از تهران در روز سه شنبه 25 خرداد ،با فرار رسیدن اولین سالروز پنج شهید ديگر از شهداي سرفراز در 25 خرداد 88، درگیری هایی در خیابان انقلاب روبه روی دانشگاه تهران مشاهده شد. همچنین در میدان هفت تیر نیز درگیری هایی گزارش شده است. مردم با فراخوان مادران عزادار، بر سر مزار شهیدان جنبش سبز حاضر شدند و درگیری از همان ساعت اولیه حضور این عزیزان شروع شد و خبر های ارسالی از داخل شهر تهران نشان گر این است ، که مردم ایران و تهران بر سر موضع خود ، مقاومت می کنند.
درگیری ها از ساعت 18 بعد از ظهر سه شنبه به اوج رسید و در میدان های هفت تیر ، انقلاب و ولی عصر درگیری و ضرب و شتم بین مردم و مزدوران نظام گزارش شده .
ماموران یگان ویژه در خیابان انقلاب ناگهان به تعداد زیادی از مردم که به قصد تجمع در پیاده رو تردد می کردند حمله ور شدند. این اقدام باعث بروز درگیری بین مردم و ماموران شد. با هدایت مردم به سمت خیابان فخر رازی، ناگهان نیروهای بسیج به سمت مردم حمله کردند. در این روز، نیروهای زیادی در سطح شهر مستقر بودند و درگیری های پراکنده ای ديده شده و با بروز درگیری در میدان و خیابان انقلاب، بر تعداد نیروها در این محدوده افزوده شده است. ولی تاکنون خبر بازداشتی به دست ما نرسیده ، به محض اطلاع از بازداشتی ها ، اسامی آنها را در اختیار شما می گذاریم.