برای پیوستن به بهمن مرادیان پی در فیس بوک روی عکس کلیک کنید.

جستجوی این وبلاگ

۱۳۸۹/۰۳/۱۷

چرا باید اسرائیل را تنها گذاشت و جمهوری اسلامی را در مرداب جنایت رها کرد!!

چند روز از حمله اسرائیل به کاروان های به اصطلاح بشر دوستانه می گذرد . کاروان هائی که می گفتند : مواد غذائی و... به سمت نوار تروریست پرور غزه حمل می کنند. !! ولی مواد غذائی و خوراکی تبدیل به سیمان و سلاح های سرد و تیرکمان شد. چون کشتی ها مواد ممنوعه حمل می کردند ، این حمله صورت گرفت. ولی این دلیل نمی شود که اسرائیل دست به این حرکت بزند.
و فعلا طی این چند روز ، این موضوع در همه ی کرسی ها ، به عنوان صندلی داغ مورد بحث است. به نظر شما چه شباهت و تفاوتی بین جمهوری اسلامی و اسرائیل وجود دارد؟
شباهت بین اسرائیل و جمهوری اسلامی این است که دائم در فکر جنایت هستند. اسرائیل درمورد بعضی حملات این چنینی محکوم است و در جمهوری اسلامی ، 31 سال است که به صورت مداوم ، جنایت صورت می پذیرد .تفاوت بین اسرائیل و جمهوری اسلامی این است که : اسرائیل در قبال کشورها و افراد نا آشنا ، این حرکات را انجام می دهد، ولی جمهوری اسلامی جنایت را علیه مردم ایران و تمام آزادی خواهان اعمال می کند و همین حرکت باعث می شود که جمهوری اسلامی یکی از منفورترین حکومتها در جهان به شمار بیاید. در این موارد باید اسرائیل را تنها گذاشت و جمهوری اسلامی را در گرداب و مرداب جنایت رها کرد و ضریب تحریم ها را علیه جمهوری اسلامی زیادتر کرد ، تا در باتلاق فرو رود و موجب نابودی آن گردد.