برای پیوستن به بهمن مرادیان پی در فیس بوک روی عکس کلیک کنید.

جستجوی این وبلاگ

۱۳۸۹/۰۳/۱۸

هشدار به جامعه جهانی!! اگر دست به کار نشوید جنگی خون بار روی می دهد.

به نام هویت انسانی
با خبر شدیم که قرار است که جمهوری اسلامی نقش پتروس را ایفا کند. و قرار است که کاروان های انسان دوستانه را حمایت کند. خبر جالب اینجاست که همه دست به دست هم داده اند که به گروه تروریستی حزب الله کمک کند. این جمعیت چرا برای کمک به مردم ایران دست به کار نمی شوند. چرا حمایت از تروریست را در دستور کار قرار داده اند؟؟
جمهوری اسلامی برای اداره کشور خود وا مانده ، حالا برای کمک به غزه ، و برای اسکورت کشتی هایی که به سمت غزه می روند دست به کار شده.؟! تمام این رفتارها باعث می شود که در منطقه امنیت از بین برود. چیزی که آقای خامنه ای و دارو دسته اش می خواهند.
تمام ذخایر ایران را برای کمک به این قوم تروریست بر باد داده اید ، دیگر بس است. برای همه آشکار شده که دفتر حزب الله برای چه در تهران و ایران دست به کار است !! هنوز حادثه ای که برای دکتر محمدی روی داد ، از یادمان نرفته !! حاصل تمام این تعالیم بمب گزاری و تمام آن اضافه حقوق هایی که برای سرکوب مردم ایران صرف شد ! چه شد ؟؟ تمام این رفتار ها باعث بروز و شکل گرفتن ، انسان هایی تروریست می شود ،که برای پول همه کاری می کنند. انسان ها و استاد محمدی هایی نازنین را از ما می گیرند. حال به نظر شما این تروریست ها لیاقت حمایت دارند ؟ آیا کس دیگر نیست که برای آنها اسکورتر بفرستد؟ فقط آقای خامنه ای و دوست شفیقش آقای منتصب رهبری است که فقط باید به فکر حسن نصرالله تروریست باشند.
با این حرکت ممکن است ،جنگ میان اسرائیل و ایران روی دهد. ایران می داند که با چه طرفند هایی جامعه جهانی را از بررسی نقض حقوق بشر در ایران دور کند. از تمام سازمان های حقوق بشری که صدای بنده را می شنودند ، خواهش می کنم که جلوی این مثلا کمک ایران را بگیرند ، چون مطمئنا باعث درگیری می شود.