برای پیوستن به بهمن مرادیان پی در فیس بوک روی عکس کلیک کنید.

جستجوی این وبلاگ

۱۳۸۹/۰۴/۰۲

تبعیض و چند دستگی محکوم است!!!


به نام هویت انسانی

طی صحبت هایی که با یکی از دوستان عزیزم داشتم ، متاسفانه متوجه شدم در اعتراضات در برخی از کشورهای اروپایی همچنان ، عده ای با رفتار و کردار نسنجیده باعث بوجود آمدن اصطکاک می شوند!!!
من و شما با هر دیدی که داشته باشیم ، از مذهبی ،کمونیست ،سکولار،مارکسیست ،رفورمیست ،سلطنت طلب و ... همگی روی یک موضوع وجه اشتراک داریم و آن هم تلاش برای براندازی نظام حاکم بر ایران و آزادی ایران از دست اشغال گران است. پس باید روی نقاط مثبت خود کار کنیم و آنها را قوی تر کنیم و باعث شویم که سرعت کار بیشتر شود ، نه اینکه از همدیگر جدا شویم و جنگ عقاید به پا کنیم !!!
این جای تعجب دارد که هموطن با هموطنی دیگر بر سر مسائلی که می شود با بحث رو به بهبودی برود ، وارد تنش شود. این کار باعث خوشحالی دشمنان مردم ایران و مخصوصا جناب خامنه ای و نظام جنایت بیشه اش می شود. آنها هم در این 31 سال دقیقا در ایران همین کار را کرده اند . بین تهران و دیگر شهرها تبعیض قائل شده اند و شهرها را طبقه بندی کرده اند ، تا حدی که اصلا تهران با دیگر شهرها قابل مقایسه نیست. بین ترک ها ، بلوچ ها ، کردها ، فارس ها و .... بزر کینه توزی را پاشیده اند و اینان را از مبدا دور کرده اند و به جان هم انداخته اند!!! و سعی بر این داشته اند که مردم را سرگرم کنند.!!!
حال آیا ما با رفتارمان ، می خواهیم آنها به مقصودشان برسند ؟؟!! از شما دوستان عزیزم می خواهم به دور از در نظر گرفتن ، دید سیاسی و اعتقادات شخصی به این موضوع فکر کن و نظرات خود را به این پست پیوست کنید.
امیدوارم این رفتارها دیگر از لندن و پاریس و ... گزارش نشود. به امید پیروزی ایران و ایرانی و روزی که این حرکات دموکراسی خواهی پیروز شود و همه ی ما و شما دوستان من برگردیم و در میهن خود آزادانه فکر کنیم و بنویسیم و برای ایرانی آباد، فعالیت و خدمت کنیم.
ما پیروزیم ، چون حق با ماست.