برای پیوستن به بهمن مرادیان پی در فیس بوک روی عکس کلیک کنید.

جستجوی این وبلاگ

۱۳۸۹/۰۳/۱۲

نامه بهمن مرادیان پی به سید علی خامنه ای :"همت مضاعف" ، "کار مضاعف"
چرا نفس نکشیم ؟
چه گونه خاک نفس می کشد ؟
بیاموزیم :
شکوه رستن ، اینک
طلوع فروردین
گداخت آن همه برف
دمید این همه گل
شکفت این همه رنگ
زمین به ما آموخت ،
ز پیش حادثه باید که پای پس نکشیم
مگر کم از خاکیم ؟
نفس کشید زمین ،
ما چرا نفس نکشیم؟؟!!
به نام هویت انسانی
نامه ای می نویسم برای شما : جناب خامنه ای
امیدوارم که از یک طریق یا به قول یگانه منتصب شما به وسیله ی آن دست های الهی که همیشه از آن صحبت می کنید و می کند، از مقابل دیدگان شما گذر کند.
و امید به جواب است !! ولی دریغ از یک جواب!!
جناب خامنه ای ، رهبری نسبتاً معظم برای بعضی خودی ها ، که البته آن ها هم شما را برای منافع شخصی خود نسبتاً معظم می دانند ؛ شاید برای شما سوال پیش آید که چرا بهمن مرادیان پی ( نویسنده نامه ) نامه خود را ، با نام هویت انسانی آغاز می کند؟؟!!
من برعکس شما تمامی انتقادها ، پیشنهادها و سوال هایی که نسبت به بنده مطرح می شود را با میل می پذیرم و بر عکس شما روحیه ای کاملاً پاسخ گرا و مسئول دارم . این موضوع را برای شما توضیح و عرض می نمایم :
بنده به هیچ گونه ایدئولوژی دینی پای بند نیستم و به هویت تمامی انسان ها با هرگونه سلیقه و نظر برای من قابل احترام است. بنده خرد اخلاق مند و اخلاق خردمند را می ستایم و دلیل و ملاک تشریحم ، این است و به همین دلیل نامه ام را با نام هویت انسانی آغاز می نمایم.
من و شما تفاوت های بسیار داشته و کاملاً در تضاد یکدیگر هستیم. شما خود را جانشین تصویرهای ذهنی و خرافه می دانید ولی بنده خود را یک انسان با طرز فکری چپ گرا می دانم و سمپاتی بسیار، با نظریه های کارل مارکس دارم.
بنده اخلاق نیکو را اصل تمامی رفتار های خود قرار داده ام ، اما جنابعالی یکی از بی اخلاق ترین انسان های معاصر ایران و جهان هستید و بهتر بگویم : روی تمامی دیکتاتورهای دنیا را سفید کرده اید.
از ایران نمی روید ، صبر می کنید تا مخالفانتان ایران را ترک کنند. بسیاری از مردم و جوانان پاک ایران را کشتید و مسبب تمامی جنایات این چند ماه اخیر بعد از انتصابات هستید.
بنده به هویت و هر افکاری احترام می گذارم ، ولی شما تنها حزبی را که قبول دارید ، حزبی است که با خون ، قتل ، جنایت ، تجاوز، سمپاتی دارد و تنها به رفتار و اخلاقی که همان چند درصدی که در حلقه فاشیست دور شما جمع شده اند، نظارت می کنید.
و آن ها هستند که هرچه شما می گویید انجام می دهند . از قتل مردم بی گناه گرفته تا بمب گذاری و تجاوز و جنایت علیه مردم شریف ایران.
من به عنوان خصوصیت برجسته در هر انسان ، هویت او را می پذیرم ؛ دقیقاً صفتی که نزد شما وجود ندارد. البته قصد من تخریب روحیه شما نیست ، زیرا تمامی طرفداران چند درصدی شما و ارکان کودتای انتصاباتیتان هم با این صفت بیگانه هستند. و در ضمن یگانه منتصب شما هم با این واژه ی هویت انسانی سخت ، سر در گم است.
جناب خامنه ای ، حال من از شما سوالی دارم:
می خواستم جویا شوم و بدانم به چه دلیل نام سال 89 را این چنین نامیده اید؟:
"سال همت مضاعف و کار مضاعف"
چرا نام این سال را با خون آغشته کردید ؟ من چهره ی شما را تجسم کرده ام و می کنم.
آری ، میدانم جواب قانع کننده ای ندارید!! آری شما جز شرمساری چیز دیگری ندارید که ارائه دهید. اینبار هم ، مانند گذشته ، هم خود طراح سوال هستم و هم خود پاسخ دهنده !
همت مضاعف و کار مضاعف یعنی :
تلاش بیشتر برای سرکوب مردم. یعنی تمام توان را استفاده کنیم ، تا جمهوری ولایت وقیهِ شما از دست نرود!
همت مضاعف و کار مضاعف یعنی :
خودی را دریافتن و محافظت کردن و نخودی ها را دوُر زدن و بی خودی ها را حذف فیزیکی کردن!
البته ، ابتدا باید از شما سوال شود که آیا معنیِ ، خودی ، نخودی و بیخودی را می دانید و ملاک های تشخیصی شما برای تائید این مواضع چیست ؟ در این مورد هم ، چون مطمئن هستم که پاسخ گو نیستید ، خود پاسخ آن را خواهم داد!
تصورات باطل شما این طرز فکر را منتقل می کند که هر کس به حزب راست و فاشیستانه شما ، یعنی در جهلِ ولایت وقیه! ، بیشتر ذوب شده باشد خودی است و در آن حلقه جنایت ، جای دارد و در غیر این صورت مابقی را لایق از بین رفتن می دانید!!
چه رسد به این که دگر اندیش و یا استاد روشن فکر هم باشد!
در این صورت آنان را عنصری ضدّ انقلاب دانسته و با وصل کردن به یک گروه! ، ترتیب حذف فیزیکیشان را هر چه سریع تر توسط آقایان واواک (وزارت اطلاعات) خود می دهید. دقیقاً همان کاری که این حزب ، با افکاری فاشیستانه ، 31 سال است ، به نحو احسنت انجام می دهد و مشغول جنایت علیه بشریت است و به صورت مداوم نقض حقوق بشر در ایران واضح و مشهود است .
و جمهوری ولایت وقیه ، همچنان در لیست جنایتکار ترین کشورهای دنیا قرار دارد.
همت مضاعف و کار مضاعف یعنی :
با پول مردم خرج های بی مورد انجام دادن!
همت مضاعف و کار مضاعف یعنی :
با پول مردم اسلحه ، ماشین و سلاح خریدن از کشورهای خائن دنیا نظیر چین و روسیه! و تمامی همان سلاح ها را به بی نظیر ترین شکل های وحشیانه علیه خود آنها استفاده کردن!
و مورد شکنجه و تجاوز قرار دادن همان مردم!
همت مضاعف و کار مضاعف یعنی :
ترس از رنگ سبز جاویدان پرچم ایران.
هنوز آثار آن پرچم هایی که جمهوری ولایت وقیه دستور داده بود رنگ سبز آن را آبی کرده و در بلوار دستواره و دیگر بزرگراه های تهران نصب کنند ، وجود دارد.
و به یاد دارم پس از آن خراب کاری ، چگونه با جائرانه ترین شکل ممکن رنگ سبز پرچم ایران زمین ، در آن مراسم های ننگینِ یگانه منتصبت آبی شده بود ، و آقایان با رو سیاهی فرمودند: که انعکاس نور بوده !
و پس از گذشت چند روز در دیگر مراسمی که این منتصب یا بهتر عرض کنم ؛ خرابکار اقتصادی ایران ، چگونه رنگ سبز آن پرچم سه رنگ جاوید را ، با مکر خاصی تبدیل به سیاه کرده و خبر گزاری فاجرِ فارس این را به تصویر برداران ربط داده و به راحتی از آن گذشتند!
همت مضاعف و کار مضاعف یعنی :
حذف رنگ سبز از تمامی حداقل های ارگان های دولت و شهر و کشور!
همت مضاعف و کار مضاعف یعنی :
حذف رنگ سبز از جدول های خیابان ها و تبدیل آن به سفید و سیاه و پس از گذشت اندک زمانی با پول مردم ، دو مرتبه آن ها را به سبز و سفید تبدیل کردن!
جناب خامنه ای برای من سوال است که چرا شما در این رابطه هیچ گونه عکس العملی نشان نداده اید و نمی دهید !!؟؟ چرا شما به این مسائل هیچ گونه اعتراضی ندارید؟ چرا پول ملت که باید خرج آبادانی شود، بیهوده خرج و یا در جیب آقایان سرازیر می گردد؟
چرا جدول های خیابان ها بیهوده تغییر رنگ و یا طراحی و یا با افکاری غیر کارشناسانه اجرا و پس از مدتی که کارشناسان و مردم معترض می شوند به حالت اول بر می گردند؟؟!!
آیا این است همت مضاعف و کار مضاعف.؟؟!!آیا این است حق مردم که پول ، منابع و منافع مالی و اقتصادیشان از بین برود ؟!
پاسخ گوی تمام این مراحل و منافع، شخصِ شخیصِ! جناب عالی هستید.
البته در آینده و آتیه ای نچندان دور !!
چرا عاقل کند کاری
که باز آرد پشیمانی!
همت مضاعف ، کار مضاعف یعنی :
از بین بردن نما و تغییر رنگ جدول های کنسول گری هایی که رای بر حماقت شما ، برای دست یابی به سلاح اتمی نمی دهند!
این کارها و رفتار ها بهائی جز به وجود آوردن بی آبرویی برای ایران و مردم ایران ندارد. چرا به ذوب شدگان در جهل ولایت وقیه اعتراض نمی کنید که در مقابل کنسولگری ها در تهران تجمع کرده و دست به اعتراض می زنند و جالب تر از جالب این است که نیروی انتظامی از آنها حمایت می کند؟!
چرا با افکار خود، تخم و بذر کینه توزی و وحشی گری را بر جامعه پاشیده و به رباط های خود دستور چنین اعمالی را می دهید؟
آیا به نظر شما با پرتاب تخم مرغ و سنگ و ... به سفارت فرانسه ، نظر آقای ساراکوزی تغییر کرده و از بمب اتم و سلاح اتمی و جنایات شما حمایت می کند؟؟! و یا در تحریم ها به جامعه جهانی پشت کرده و در ولایت شما مشارکت می نماید؟!
آیا با از بین بردن تابلوی خیابان روم و کنسولگری ایتالیا توسط اوباشان در حلقه جنایت و فساد ولایت وقیه چیزی تغییر کرده و یا شاید فکر می کنید که دولت ایتالیا با افکار پلیدی که در سر می پرورانید موافقت می کند؟!
خیر ، متاسفانه شما و حلقه پلید ولایتتان سخت در اشتباه هستید.
چون تمام این وحشی گری ها هم به ضرر شخص شما و هم منتصب شماست.
همت مضاعف و کار مضاعف یعنی :
محرومیت مادام از تحصیل و یا ستاره دار شدن دانشجویان!
همت مضاعف و کار مضاعف یعنی :
مزاحمت برای رئیس جمهور رسمی مردم ایران جناب مهندس موسوی و همسر محترمشان خانم دکتر رهنورد!
همت مضاعف و کار مضاعف یعنی:
حمله و وحشی گری مقابل منزل جناب کروبی و مزاحمت برای خانواده ایشان و ضرب و شتم فرزندانشان . چرا ؟ چون تمامی جنایاتی که در قبال مردم کردید را بر ملا کردند؟ این است فرهنگ اسلامی که شما از آن دم می زنید؟؟!
همت مضاعف و کار مضاعف یعنی :
شکنجه و مزاحمت برای فعالین سیاسی!
همت مضاعف و کار مضاعف یعنی :
جلوگیری از خروج جناب خاتمی ، رئیس جمهور سابق و محبوب مردم از کشور!
همت مضاعف و کار مضاعف یعنی :
گرفتن آسایش و حق انتخاب از مردم ایران ، به هر نحوی که امکان پذیر است!
جناب خامنه ای این ها یک مشت از خربار جنایات و خوی شیطانی شما و ارکان کودتایتان است . شما و حلقه ی چند درصدی که دورتان را گرفته اند ، سخت در اشتباهید و سرشتتان دچار عفونت شدیدی شده که بوی تعفن آن تمام کشور را فرا گرفته و دیگر هیچ راه برگشت و اصلاحی برای خود به جای نگذاشته اید!
ای وای بر شما ظالمان ، ای وای بر شما...
ای وای که این مزرعه را آب گرفته
دهقان مصیبت زده را خواب گرفته
همت مضاعف و کار مضاعف یعنی :
مقابله با مردم، با سلاح!
همت مضاف و کار مضاعف یعنی :
از بین بردن نداها و سهراب ها و کامرانی هااا !
همت مضاعف و کار ممضاعف یعنی :
صدای معترضین را در گلو خفه کردن!
همت مضاعف و کار مضاعف یعنی :
ارتقاء شغلی کسانی که متهم به قتل و جنایت در کهریزک هستند!
همت مضاعف و کار مضاعف یعنی:
دفن معترضین در گورهای بی نام نشان!
همت مضاعف و کار مضاعف یعنی :
تجاوز به دختران و زنان پاک ایران زمین ، در زندان های مخوف ولایت وقیه!
جناب خامنه ای، می نگرید؟! ،شمایی که مدعی دین اسلام هستید و خود را ولی امر و جانشین مطلقه می دانید ؛ در حکومتتان و به دستورتان تمامی مواردی را که دین اسلام پیروانش را از آنها باز می دارد ،نقض می کنید و مخالف آن انجام می دهید. باید بگویم که شما خیلی در انجام این اعمال دست و دل بازی به خرج می دهید و هر گونه جنایتی را با کیفیتی که حتی دیکتاتوریهای بزرگ جهان هم نکرده اند ،انجام می دهید!
متاسفانه جنابعالی قانون را از بین برده اید و اصول را می ستایید.
اصول در ذهن شما از دست ندادن عمامه و منبر پادشاهیست و برای حفظ مقام تا به حال، این همه جنایت و خیانت را علیه مردم ایران انجام داده اید!
جناب خامنه ای به شما پیش نهاد می کنم ، سرگذشت فاشیست ها را مطالعه کرده و از آن ها عبرت بگیرید. موسیلینی هم مثل شما فاجر بود و در انتها با همان باورهای دروغین که بر تخت ظلم نشسته بود از بین رفت. پارتیزان های ضد فاشیست ، پس از ، از بین بردن فاشیست ها ، شخص موسیلینی را همراه با افراد بلند مرتبه فاشیست ، در ایتالیا آویزان کردند تا عبرتی باشد برای انسان های جائری همانند شما!
همت مضاعف و کار مضاعف یعنی :
تلاش برای بالا بردن تورم و فشار بر مردم!
شما و منتصبتان قصد دارید با بالا بردن تورم، آن را به عنوان اهرم بر علیه مردم استفاده کنید. هر چه بر مردم فشار بیشتر باشد ، تلاش برای از بین بردن شما و نظام تا گردن در فساد و جنایت شما هم بیشتر می شود.
در انتها این را بدانید که سیستم پادشاهی شما از بین خواهد رفت...
ما ملت سبز ایران شما و افرادی را که عاملین وآمرین این جنایت بوده اند در دادگاه های بین المللی محاکمه کرده و تمامی آنهایی که حق مردم را پای مال کرده اند ، به سزای اعمال شان خواهیم رساند.
به قول رئیس جمهور رسمی کشور ایران ، میرحسین موسوی :
تغییر صفتی است که در جامعه طنین انداز شده و تا کار به جاهایی باریک تر کشیده نشده است ، حکومت را واگذار کنید و آسایش را به کشور و مردم باز گردانید.
بهمن مرادیان پی
19/2/89