برای پیوستن به بهمن مرادیان پی در فیس بوک روی عکس کلیک کنید.

جستجوی این وبلاگ

۱۳۸۹/۰۳/۱۸

دعوت از سبزها برای نامگذاری خیابانهای زنجیره سبز به نام شهدای سبز در سراسر ایران

به نام هویت انسانی

ندای سبز آزادی: سال گذشته در چنین روزهایی زنجیره انسانی سبز به وسعت تمام ایران و در شهرهای مختلف تشکیل شد تا شور و شوق ایرانیان سبز را برای ایجاد تغییر نشان دهد.

این زنجیره انسانی نه تنها در پایتخت بلکه در سرتاسر ایران نشان از عزم راسخ ملتی برای تغییر بود، ملتی که از تهران تا هرمزگان و از لرستان تا کردستان با زنجیره انسانی خود ندای تحول و تغییر سر دادند هرچند در موج تبلیغات آن روزها زنجیره انسانی تهران مورد توجه بیشتری قرار گرفت.

اما پس از برگزاری انتخابات و کودتای انتخاباتی این امید به تغییر و این ندای تحول تبدیل به جنبشی شد که بیش از وسعت زنجیره سبزانسانی آن روزها در خاک ایران ریشه دواند . در آستانه سالگرد این زنجیره ملی و تاریخ ساز با همان ندای تحول خواهی می شود تمامی خیابانهایی را ، که آن روزها با حضور ما سبز شدند ، باز هم به یاد آورد و بار دیگر با سبز کردن آنها یاد آوری کرد که جنبش سبز نه تنها زنده است بلکه هر روز پویا تر از گذشته به راه خود ادامه می دهد.

ندای سبز آزادی با طرح این پیشنهاد مبنی بر شعار نویسی در تمامی خیابانهایی که یک سال پیش با حضور ما سبز شدند ، بار دیگر ندای همبستگی ملی سبز ها را به گوش کودتاچیانی می رساند که هنوز گمان می کنند ، حکومت با ظلم می ماند.

در زیر لیست تمامی خیابانهایی که در هجدهم خرداد ماه سال گذشته سبز شدند را تهیه کرده ایم تا کوشندگان راه سبز امید بار دیگر با حضوری سبز تر از گذشته تمامی دیوارهای شهر را سبز کنند، تمامی خیابانهایی که یک سال پیش میزبان حضور سبز ما بودند لایق آنند که نامی سبز داشته باشند و نام این خیابانها را به نام شهدای سبز راه سبز امید تغییر خواهیم داد تا در همیشه تاریخ این همبستگی ملی در یاد ها ثبت شود.

ندای سبز آزادی از همه سبزهای غیور سراسر کشور دعوت می کند با تغییر نام این خیابانها و نوشتن نام جدید آنان تصاویر و عکس هایشان را برای ندای سبز به آدرس ایمیل irangreenvoice@gmail.com ارسال نمایند.