برای پیوستن به بهمن مرادیان پی در فیس بوک روی عکس کلیک کنید.

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۰/۰۵/۱۷

درگیری و تنش دو جبهه ی فکری مخالف ، جنگ افکار:به نام هویت انسانی
کشوری صاحب نام به دلیل داشتن مردمی خوش قلب و مهمان نواز
کشوری صاحب نام به دلیل داشتن طلای سیاه
کشوری پهناور با آب و هوایی چهار فصل
کشوری است صاحب تاریخ پر رنگ و صاحب قدرت در سال های قبل از انفجار جنایت
کشوری است که مردمش لیاقت داشتن حکومتی ، بهتر را دارند!!
بله درست متوجه شدید ، نام این کشور ایران است . کشوری که در این 31 سال نظام حاکم بر آن ، در حق مردمش کم لطفی کرده و انواع و اقسام جنایات را برروی آنها امتحان کرده است!!!
متاسفانه در این کشور جنگ روانی از سال های اولیه بر پا شدن این نظام ، به پا شده و تنش های فکری بین کابینه و تنه ی اصلی این نظام با مردم و افراد سیاسی کاملا مشهود بوده است !!!
این اصطکاک فکری در دهه ی اول این نظام ، گریبان گروهای چپ را گرفت و جنایتی به یاد ماندنی اجرا شد و با طرح سوالات ... از طرف سران نظام ، افراد زیادی ، در زندان های این کشور ، جان خود را از دست دادند.
در زندان های جمهوری اسلامی در سال های ابتدایی و دهه ی اول انفجار جنایت ، جان مارکسیست های زیادی را گرفتند و جسم آنها را در قبرستان خاوران، بی نام و نشان در گورهای دسته جمعی به خاک سپردند!!!
حال باید عمیقا به دلیل این گرفتن جان ها و صورت گرفتن این جنایات ، فکر کرد!!؟
مشکل اصلی این نظام با این گونه افراد تنها تنش فکری است و این گونه بود ؟!
نظام حاکم بر ایران نمی تواند بپذیرد ، که انسان هایی در ایران وجود دارند که در خلاف مسیر فکری این نظام ، فکر می کنند .
پذیرش و قدرت انعطاف این نظام بسیار ، پایین است !!!
در ایران کسی حق ندارد حول افکار مارکسیستی و کمونیستی بچرخد و بیس فکری خود را بر این مواضع طراحی کند !!!
بر همین دلیل است که اکثر این افراد و گروهای چپی در ایران ، به صورت غیر علنی کار می کنند! جنگ افکار بین این دو قطب از ابتدای به حرکت در آمدن این ماشین آدم کش و جائر بوده است !؟ دیگر اختلاف بزرگی که برای مردمی که در ایران زندگی می کنند این طرز فکر به نقطه های ایدئولوژیکی است !! در واقع بزرگترین تنش های فکری با همین جرقه های کوچک ، ایجاد می شود!!! دقیقا بر سر مواضعی ، که در هیچ جای دنیا غیر از کشورهای ... درگیری و تنش ایجاد نمی شود و هر شخص به راحتی انتخاب می کند و بدون مشکل و علنی به فعالیت سیاسی و ایدئولوژیکی خود ادامه می دهد.
افراد در ایران حق انتخاب هیچ مذهب و دینی غیر از اسلام و شیعه را ندارند !!! زندگی برای افرادی که در خلاف این جهت حرکت می کنند و منتخب دیگری دارند بسیار سخت است !!!
چه رسد به این که آتایست و ... را منتخب خود قرار دهند !!! این افراد باید یا از کشور خارج شوند و یا هر جا و در هر مکانی از آنها سوال کردن {مثل دانشگاه ها و ...} باید بر خلاف عقیده ی خود جواب بدهند و در غیر این صورت جان شان را حتما از دست می دهند ! زندگی در ایران برای افرادی که سمپات جمهوری اسلامی هستند بسیار راحت و برای افرادی دیگر درست برعکس!!! در واقع باید مسلمان باشی و فدایی آقایان و بعد می توانی راحت باشی و هر کاری خواستی بکنی !؟!؟
این افراد در واقع در 31 سال است در جنایات جمهوری اسلامی مشارکت می کنند و این دستگاه خون ریز را یاری می دهند!!! آن بخش دیگر جامعه که بر خلاف نظریات ، این جماعت فکر می کنند ، هم زندگی پرحادثه ای دارند و امکان از بین رفتن را دارا هستند و خطر همیشه حول آنهاست!!!
در این چند سال اخیر هم کشتار بر سر این است که مردم بر خلاف نظر شخصی جناب آقای خامنه ای فکر می کنند و منتخب دیگری داشته اند !؟
و نظام حاکم ، با دستور رهبر دیکتاتوری دینی ، دست به قتل و کشتار زده است و شخص دیگری را با زور جایگزین منتخب مردم کرده است!
امیدوارم روزی ، با چشمهای خودم ببینم ، که مردم ایران آزادانه برای خود انتخاب می کنند ، و راه زندگی و اندیشه ی شخصی خود را ، خودشان بر می گزینند.
یا راهی هست ، یا راهی می سازیم
به امید موفقیت مردم کشورم
بهمن مرادیان پی {بهمن بهنود}