برای پیوستن به بهمن مرادیان پی در فیس بوک روی عکس کلیک کنید.

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۰/۰۹/۰۸

گزارش وضعیت وخیم وبلاگ نویسی که با نوشته هایش جاودانه شده است


به نام هویت انسانی

پس از گذشت روزهای طولانی و بسیار سخت برای وبلاگ نویس زندانی سیامک مهر (محمدرضا پورشجری) همچنان دریافت کننده ی حوادث بد و شرایط بد جسمانی از طرف خانواده ی وی از ایشان هستیم. به راستی فاش کردن حقایق باید چنین عوارض بدی به جای بگذارد ؟ به راستی بر ملا کردن و فاش کردن خرافات ، در جامعه ای که از این راه و از آن 30 و اندی سال است ، جان گرفته است ، باید چنین فشارهائی در پی داشته باشد ؟!
در تماس های متعددی که با خانواده ی سیامک مهر داشته ایم ، متاسفانه خانواده ی وی خبرهای بدی به ما انتقال دادند و این نابسامانی شرایط جسمی سیامک باعث نگرانی ما شده !
گویا با گرفتن وکیل برای او ممانعت به عمل می آورند و خانواده ی او را سر در گُم کرده اند ! این سر درگُمی خانواده ی او نگرانی را صد چندان می کند ! شرایط جسمی سیامک مهر بسیار بد و ضعیف توصیف شده و فشارها بر روی وی صد چندان شده و این فشارها وارد فاز جدیدی شده که خانواده ی وی هم در این خصوص اظهار بی اطلاعی کردند!
نقض حقوق زندانیان سیاسی هم همانند گذشته بسیار ناگوار و هر روز بدتر از دیروز گزارش می شود! سیامک هم از این قاعده به دور نیست ، او از زمان بازداشت تا به حال از بسیاری موارد و حقوق انسانی و حقوق یک زندانی به دور بوده و با مروری بر پرونده ی او ، کاملا نقض حقوق او مشهود است !
او حتی از حداقل های حقوق انسانی هم بهره نَبرده است و نقض گسترده ی حقوق سیامک مهر می تواند همانند دیگر جنایت های جمهوری اسلامی ، در پرونده ی ننگین این اوباشان ثبت شود.
امید به اینکه پرونده ی او نقاط مثبتی به دست آورد و پرونده او وکیل به خود ببیند و سیامک و سیامک ها از بند رها شوند و تمامی انسان ها و سیاسیون به راحتی نقطه نظرات خود را ارائه کنند.

B.Moradianpey@gmail.com