برای پیوستن به بهمن مرادیان پی در فیس بوک روی عکس کلیک کنید.

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱/۰۱/۲۵

"چاه صنعتی جمکران و فیس بوک" در نقاطی هم دیگر را قطع می کنندبه نام هویت انسانی

فیس بوک و چاه جمکران شباهت و تفاوت های بسیار زیادی با هم دارند ، که در حال حاضر به آن ها می پردازیم :
هر دو مجازی هستند و عده ای را دور هم گرد می آوردند ! ولی خوب فیس بوک کجا و چاه جمکران کجا !
هر دو را می توان به چاهی تبدیل کرد که انسان ها در آن فریاد می زنند ، ولی خوب چاه فیس بوکی کجا و چاه جمکران کجا !
تقابل بربریت دینی با تکنولوژی
فیس بوک با نهایت مجازی بودنش افراد را به هم نزدیک و نزدیک تر و سعی بر این دارد که تکنولوژی موجود را به دل جامعه بیاورد ، که همچین چیزی در مورد چاه جمکران صدغ نمی کند ! چاه جمکران یکی از مراکزی است ،که انتشار توحش را ، در قرن 21 بر عهده دارد و عده ای را دور هم جمع می کند ، که از جریان اصلی و جاری زندگی دور هستند و فضای حاصله ، فضای کاملا مسمومی است .
در این که هر دو فیک هستند (البته فیس بوک می تواند ، ولی چاه جمکران این چنین است) هیچ شکی نیست ، ولی بعضا فیس بوک ، باعث خبررسانی در ابعاد جامعه می شود و سعی بر ارتقاء جامعه ی بشری دارد ، ولی متصور شدن این که اسلام گمشده ای در این چاه دارد ، پذیرش و قبول کردنش ، برای انسان های مدرن قرن 21 سخت است و زندگی آنان را آلوده به توهم می کند !
هر دو دلبستگی هایی ایجاد میکند ، که در فیس بوک در پاره ای از زمان ، مشابه صنعت و چاه جمکران ظاهر می شود و  آن دلبستگی  باعث تباهی می شود ، زیرا دلبستگی هائی که زائد و کاذب هستند ، حتی خطرناک تر از  ، آثار دین عمل می کنند !
در هر دو عده ای مسیج و به قولی استاتوس ارسال می کنند ، ولی خوب در دنیای مجازی و اینترنت ، دسترسی به مسیج و استاتوس کاملا مشخص و متمدن است ، ولی در چاه جمکران کاملا مکتبی و تمسخر آمیز ، که عده ای برروی برگه هایی ، دل نوشته هایشان و استاتوس هایشان  را می نویسند و  به مکانی که مترها متر ، زیرزمین است ، به چاهی که متروک فضایی دارد  ، ارسال می کنند و منتظر جواب هستند ! این هم خود جای بسی تعجب دارد ! که در عصر ما ، در قرن 21 حتی انسان ها به رفتار خود هم فکر نمی کنند و خود را بازیچه ی سیستم اسلام و خصوصا مهدیونی های جمهوری هولوکاست اسلامی قرار داده اند !
در عصری که میلیون ها انسان در ایران شکم گرسنه سر بر روی بالشت می گذارند ، سیستم اسلامی حاکم بر ایران ، چنان امارتی در منطقه جمکران درست کرده ، که هوش از سر هر انسانی که ذره ای مغز داشته باشد ، می برد !
هم در فیس بوک و هم در چاه جمکران می توان هم تلنگر (پوک) خورد و هم تلنگر (پوک) زد ! ولی خوب این کجا و آن کجا !
در فیس بوک تو در برخی شرایط ، از نوشته ها و پاره ای از اوقات ، رفتارها  ، تو را تلنگر می زنند ، ولی در منطقه صنعتی و دینی جمکران ، توحش و بربریت دینی است ، که رعشه به وجودت می اندازد و چنان تلنگر می خوری که هزاران کیلومتر ، از جریان زندگی دور می شوی ! وقتی از ساعت های قبل انسان هایی مثلا انسان ،در بیابان های اطراف و جاده های منتهی به جمکران را می بینی ، به اندازه ی کافی سوژهای را در مقابل داری که کاملا درک کنی که واقعا دین یک صنعت است که دست تا آرنج در جیب مردم دارد ! هر چه به سمت محدوده ی سلطنتی چاه و منطقه ی جمکران ، نزدیک می شوی ، تازه ادراکت بالا می رود که دیکتاتوری دینی یعنی چه ؟
منطقه ای که متوهمین اسلام گرا ، برای آقای مهدی خان موعود تدارک  و درست کرده اند ، دست کمی از تاج و تخت پادشاهی ندارد ! برده هایی که به قولی خادمین هم ، دست کمی از معنی و مفهوم برده داری در دین مبین اسلام ندارند !
فیس بوک و منطقه و چاه جمکران ، دوباره در نقطه ای به هم نزدیک و اشتراک نظر دارند ! هر دو اجیر هایی دارند که مزد بگیر هستند ، ولی خوب کارمندان فیس بوک کجا و برده های اسلام زده ی کاخ جمکران کجا ! این دو منظور فیس بوک و جمکران ، هر دو به اندازه ای مورد بازدید افرادی قرا می گیرند ، ولی خوب این کجا و آن کجا !
فیس بوک سمبل تکنولوژی است و چاه جمکران سمبل دیکتاتوری و توهم و سادیسم دینی !
در فیس بوک کاملا راحت می توانی برای دوستان و نزدیکانت مسیج ارسال کنی و جواب را بدست بیاری ، بسیار خوب چاه و صنعت جمکران ، از این بخش نیز سود می برد و عده ای پیامک های و مسیج های خود را ارسال می کنند ، ولی به دیار باقی و پاسخی که دریافت نمی کنند ، هیچ ! زندگی و تفکرشان نیز ، تباه و درگیر خرافات دینی می شود !
در هر دو ، وال (محیط شخصی یا همان دیوار) داری  ،در فیس بوک می توانی بر روی دیوارت دوستانت را دعوت به شادی کنی و همگی دور هم و همبسته ، از آرمان های جوانی سخن بگویید ، ولی در چاه و منطقه ی صنعتی جمکران ، تنها آه است ناله و ناراحت کردن خود و تاثیر بدی است که از شما و والتان ساطع می شود !؟ زیرا مخترعین مهدی و دار و دسته ی دینی ، با مقوله ی سرور و شادی سر در گم هستند و این را خوب می دانند که از لحاظ روان شناسی انسانی سالم و شاد ، زیر بار دروغ و توهم دینی و چاه متروک جمکران نمی رود .
امیدوارم روزی فرا رسد ، که منطقه توهم زای جمکران ، تبدیل به منطقه  و مکانی شود ، که آیندگان به عصر ما بخندند و در آن مکان ، فستیوال شادی علیه خرافه ی دینی برگزار شود.
زنده باد آتئیسم
زنده باد زنده بودن زندگی
با مهر
بهمن مرادیان پی
برای پیوستن به کنفدراسیون بی خدایان ایرانی به لینک زیر مراجعه کنید :
http://www.facebook.com/IranianatheistConfederation