برای پیوستن به بهمن مرادیان پی در فیس بوک روی عکس کلیک کنید.

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱/۰۲/۱۷

سه شنبه ۱۹ ارديبهشت سالروز اعدام فرزاد کمانگر و چهار نفر از همرزمان اوست

stop Execution and then Hanging

با برگزاري مراسم و تجمعات اعتراضي ياد فرزاد کمانگر و همه فعالين سياسي اعدام شده را گرامي ميداريم و به اعدامهاي گسترده در ايران اعتراض ميکنيم!
فرزاد کمانگر معلم آزاده٬ انساندوست و فعال مدافع حقوق انساني بود که به همراه شيرين علم هولي٬ فرهاد وکيلي٬ علي حيدريان و مهدي اسلاميان در زندان اوين در سحرگاه ۱۹ ارديبهشت ماه ۱٣۸۹ به دست جلادان حکومت اسلامي اعدام شد.
حکومت اسلامي هنوز جرات نکرده٬ محل دفن اين زندانيان سياسي را به خانواد ه هاي آنها اعلام کند٬ چرا که از تبديل شدن محل دفن اين زندانيان سياسي٬ به ميعادگاه معترضين به اعدام و مخالفين قتل عمد دولتي و هزاران نفر آزاديخواه و طرفدار کمانگرها و علم هولي ها ميترسد.

اعتراض به حکم اعدام فرزاد کمانگر و چهار همرزم او در سطح بين المللي بسيار گسترده بود و نهادها و سازمانهاي متعددي به اين حکم جنايتکارانه اعتراض کردند. عليرغم اين اعتراضات٬ فرزاد کمانگر را در حاليکه در مقابل جلادان سرخم نکرده و شجاعانه از انسانيت و حقوق انساني مردم دفاع ميکرد٬ بهمراه فرهاد وکيلي٬ شيرين علم هولي٬ علي حيدريان و مهدي اسلاميان پاي چوبه دار بردند.

کميته بين المللي عليه اعدام از همگان دعوت ميکند٬ با برگزاري مراسم٬ تجمع و برنامه هاي گراميداشت در هر کجايي که امکانش را دارند٬ ياد فرزاد کمانگر و همه اعدام شدگان در طول سي و سه سال حکومت جنايت اسلامي را گرامي بدارند.

ماشين جنايت اين حکومت هر لحظه جان تعداد ديگري را ميگيرد. هم اکنون نگراني از اجراي حکم ۹ زنداني که از دو روز قبل از زندان قزل حصار براي اجراي حکم اعدام به سلول انفرادي برده شده اند٬ وجود دارد. سه برادر به اسامي بهرام نبوي٬ بهمن نبوي٬ بهزاد نبوي٬ و مجيد دوستي٬ رضا گلشن٬ مجيد مام دهي٬ بابک برآورد٬ علي اعلايي٬ ابوالفضل نوروزي ٬ همگي در فاصله سني بين ۲۶ تا ٣۱ سال هستند که هر لحظه ممکنست اعدام شوند.

در عين حال زندانيان سياسي زيادي در خطر اجراي حکم اعدام هستند از جمله: شیرکو معارفی، لقمان مرادی، زانیار مرادی، حبیب الله گلپری پور، حبیب الله لطیفی، سعيد ملک پور٬ حميدي قاسمي شال ٬ مهدي عليزاده ٬ رشید آخکندی، بهروز آلخانی، رضا اسماعیلی، حبیب افشاری، علی افشاری، سید سامی حسینی، یاور رحیمی، اصغر رحیمی، بهنام رحیمی، مختار رحیمی، بهمن رحیمی، مردان ملکی، انور رستمی، مصطفی سلیمی- ایلویی، حسن طالعی، عزیز محمد‌زاده، سید جمال محمدیف، ابراهیم عیسی پور و سیروان نژاوی و ... و ...

براي نجات جان همه محکومين به اعدام و براي اعلام انزجار عليه حکومت اسلامي ايران٬ متحدانه به پا خيزيم. ۱۹ ارديبهشت و هفته آينده فرصت مناسبي است که در سراسر جهان يکبار ديگر انزجار خود از اعدام ها در ايران و انزجار خود از حکومت جنايت و چوبه دار اسلامي را با صداي بلند فرياد بزنيم. از همگان دعوت ميکنيم که در سالروز اعدام فرزاد کمانگر و چهار همرزم او مراسم گراميداشت به پا داشته و با جمع آوري امضا و يا سازمان دادن ميتينگهاي اعتراضي به احکام اعدام در ايران اعتراض کنند.


زنده باد ياد و خاطره معلم رزمنده و انسان دوست فرزاد کمانگر

مرگ بر حکومت جنايتکار اسلامي

کميته بين المللي عليه اعدام

۱۴ ارديبهشت ۱٣۹۱ برابر با ۵ ماه مه ۲۰۱۲

برای پیوستن به پیج زندانیان سیاسی در فیس بوک بر روی لینک زیر بروید :
http://www.facebook.com/zendani.siasi
برای پیوستن به وبلاگ 20 ژوئن بر روی لینک زیر بروید :
http://20juneiran.wordpress.com
با تشکر از تمامی عزیزانی که در این راه ما را یاری کرده اند.