برای پیوستن به بهمن مرادیان پی در فیس بوک روی عکس کلیک کنید.

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱/۰۲/۲۱

درمورد فتوای قتل علیه شاهین نجفی

صافی گلپایگانی باید در یك دادگاه بین المللی محاكمه شود 


آیت اله صافی گلپایگانی حکم ارتداد و فٺوای قتل شاهین نجفی خواننده رپ را بخاطر اجرای آهنگ "نقی" که در هجو امام نقی خوانده است، صادر کرده است. در این حکم همچنین تصریح شده است که حکم ارتداد شامل همه کسانی نیز هست که در فضای اینترنت، سایت ها و وبلاگ ها به امام نقی توهین میکنند.

اولین بار نیست که آدمکشان حاکم بر ایران حکم قتل مخالفین، هنرمندان و منتقدین خود در خارج از مرزهای ایران را صادر میکنند. خمینی سرکرده این جانیان، شخصا فتوای قٺل سلمان رشدی را صادر کرد. چندی پیش نیز آیت اله لنکرانی حکم قتل رافق تقی نویسنده سکولار آذربایجانی را صادر کرد كه در پی آن، رافق تقی با ضربات چاقوی یک تروریست اسلامی مجروح و در بیمارستان بستری شد و در آنجا نیز بطرز مرموزی در گذشت.

حزب كمونیست كارگری فتوای قتل شاهین نجفی را شدیدا محكوم میكند و مردم ایران٬ در داخل و خارج كشور و مردم آزادیخواه و نهادها و سازمانهای سكولار و مدافع حقوق انسان در سراسر جهان را فرامیخواند كه در دفاع قاطعانه از آزادی بیان و علیه فتوای جنایتكاران حاكم بر ایران به میدان بیایند. فتوای قتل یك جرم جنائی است و باید توسط نهادهای بین المللی مورد پیگرد قانونی قرار گیرد. صافی گلپایگانی و هر جنایتكار دیگری كه فتوای قتل صادر میكند باید به دادگاه های بین المللی کشانده شود و محاکمه شود. شاهین نجفی شهروند آلمان است و دولت این كشور موظف است امنیت او را تضمین کند و در مقابل صدور حکم قتل شهروندان خود اقدام کند.

حزب كمونیست كارگری قاطعانه از آزادی بی قید و شرط بیان و نقد و هجو مذهب٬ سكوت جریانات به اصطلاح اپوزیسیونی كه به بهانه های مختلف در این مورد سكوت میكنند را افشا میكند و جریاناتی مانند مجتبی واحدی كه به همراهی از صافی جنایتکار بیانیه صادر كرده است را شدیدا محكوم میكند و از همه مردم آزاده میخواهد نسبت به عكس العمل جریانات مختلف اپوزیسیون و شبه اپوزیسیون حساس باشند. هیڄ نوع مماشاتی و با هیڄ توجیه و بهانه ای توسط احزاب و سازمان های سیاسی اپوزیسیون و دولت ها قابل گذشت نیست.

باید موجی از حمایت از شاهین نجفی و آزادی بیان در ایران و در سراسر جهان براه انداخت و جنایتكاران اسلامی حاكم بر ایران را سرجایشان نشاند. این بخشی از مبارزه برای سرنگونی حكومت ترور و سراپا جنایت اسلامی است.

حزب کمونیست کارگری ایران
۹ مه ۲۰۱۲ ٬ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱

برای بازدید از سایت حزب کمونیست کارگری ایران به لینک زیر مراجعه کنید :
http://wpiran.org/