برای پیوستن به بهمن مرادیان پی در فیس بوک روی عکس کلیک کنید.

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱/۰۱/۱۲

''پیام نوروزی اوباما آیا می تواند ، گره ای را باز کند ، یا مشکل را بیشتر می کند?''


به نام هویت انسانی
باراک اوباما، رئیس جمهور امریکا ، روز سه‌شنبه در پیامی اختصاصی به مناسبت نوروز و آغاز سال ۱۳۹۱ ، ضمن تبریک به مردم ایران ، اعلام کرد ، که اگر حکومت ارتجاعی جمهوری اسلامی ، برای دیپلماسی آماده نشود ، جامعه ی جهانی به آنها پشت می کنند و شرایطش اسفبارتر و ایزوله تر می شود !.
باراک اوباما اشارهای به اصطکاک بین دو کشور ایران و آمریکا کرد واین که در سال گذشته مشکلات و ... افزایش یافته است و همچنین ، به ارمغان های ایرانیان امریکائی که در آن کشور زندگی می کنند ، اشاره ای کرد و جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی برای «جدایی نادر از سیمین» را مورد تحسین قرار داد و گفت : اگر جمهوری اسلامی دست از نابودسازی و اختلال درست کردن بردارد ، این دو کشور با هم هیچ مشکلی نخواهند داشت.
باراک اوباما که از طرف خود و همسرش، میشل اوباما ، نوروز را به مردم ایران تبریک گفت و در سخنان خود همچنین به «سایت اینترنتی» که همان کنسول مجازی امریکا است ، اشاره کرد که «به خاطر اقدامات حکومت اسلامی» مجبور به تاسیس این پایگاه شده اند ، و این راهی است که مردم ایران بتوانند به راحتی با مسئولین ، برای سفر و ... ارتباط برقرار کنند . او همچنین اشاره کرد که جمهوری اسلامی دور کشور حصار کشیده و سعی دارد که ارتباط مردم ایران را با جهان قطع کند و آنان را از ارتباط با دیگر نقاط جهان محروم کرده سازد..
البته سانسور خط به خط زندگی مردم و خط کشی های اسلامی ، جمهوری ارتجاعی اصلا نتوانسته که مردم را در مشت گیرد ، بلکه مردم همچنان با تمام نیرو ، در مقابله با این ، نظام فاسد هستند.
او معتقد بود که در این سال های دوره ی ریاست احمدی نژاد ، این فشار بیشتر شده و مردم و توده زحمت کش بیشتر زیر فشار قرار گرفته اند و این را اشاره کرد که این روند ، نمی تواند رسانه های فارسی زبان درخارج از کشور را از کار منع کند . هر چه رسانه های از طرف حکومت در حاشیه ی فیلترینگ قرار گیرند ، شبکه های مدیایی مثل کانال جدید و ...هر روز پر کارتر می شوند و به امیال خود امیدوار تر ، زیرا همیشه ، در فشار های گوناگون است که افراد و شبکه های برجسته خود را نشان می دهند.
رئیس جمهور امریکا در پیام تبریک خود به این اشاره کرد : امریکا در تلاش است که ارتباطش را از طریق اینترنت با مردم ایران ، سامان دهد و برای مشکلات فیلترینگ آنها کارهای موثری انجام می دهد. در پیام سالانه خود به مردم و حکومت ایران همچنین وعده داد که دولتش ، راه را برای استفاده بهتر و آسان‌تر مردم ایران از اینترنت هموارتر می کند.
اوباما گفت: «مردم ایران همچون دیگر انسان‌ها ، حق دارند برای خود فکر کنند و تصمیم بگیرند »، و به دولت ایران تذکر داد ، که وظیفه دارد به حقوق مردم خود احترام بگذارد.
باراک اوباما در ادامه این گفته‌اش این را اضافه کرد ، که دولت ایران همچنین وظیفه دارد به قوانین بین المللی در مورد مباحث و راکتور هسته ای ، احترام بگذارد و برای مذاکره خود را آماده کند و تنها در این صورت است که به آغوش جامعه جهانی باز خواهد گشت.
آمریکا و متحدانش به‌ ویژه اسرائیل این سوء‌ظن را دارند ، که جمهوری اسلامی به دنبال تولید تسلیحات اتمی است و به همین دلیل اصرار دارند ، که ایران از غنی‌سازی اورانیوم دست کشیده و در مورد فعالیت‌های هسته‌ای خود شفاف‌سازی کند.
مقامات ایران در مقابل ضمن آن که همواره گفته‌اند به دنبال تسلیحات اتمی نیستند، هم‌چنان بر غنی‌سازی اورانیوم پای می‌فشارند.
رئیس جمهور امریکا همچنین به مقامات جمهوری اسلامی هشدار داد که با سرکوب و درپوش گذاشتن روی حقایق کاری را از پیش نمی برند.
با مهر
بهمن مرادیان پی

عاطفه و عقلزندگي، چيزي جز مبارزه ميان عاطفه و عقل نيست.
مارك تواين

درود بر تو دنیس وایکل
گروهبان آمریکایی هنگام نجات دختربچه افغان جان باخت


یک گروهبان آمریکایی مستقر در افغانستان به نام دنیس وایکل، هنگام نجات دادن یک دختربچه افغان در شرق افغانستان در برخورد با یک زره پوش آمریکایی جان باخت.

واقعه روز پنجشنبه و در ولایت لقمان در شرق افغانستان روی داد. گروهبان دنیس وایکل ۲۹ ساله (از گارد ملی ایالت رود آیلند) و گروه او متوجه شدند جمعی از بچه ها مشغول جمع کردن خرت و پرت از روی جاده ای هستند که یک زره پوش آمریکایی در آن در حرکت است. آنها از بچه ها خواستند که کنار بروند. همه بچه ها از مسیر زره پوش دور شدند به جز یک دختربچه کوچک متوجه خطر نشد و دنیس وایکل برای نجات دختر به سوی او رفت و او را نجات داد ولی خودش با زره پوش برخورد کرد و کشته شد.

لینکلن چـِیفی فرماندار رود آیلند هنگام اعلام این خبر، شجاعت، از خودگذشتگی و تعهد دنیس وایکل به دیگران را ستود و از فقدان انسانی با چنین خصوصیاتی ابراز تاسف کرد.

ارتش آمریکا اعلام کرد جسد گروهبان دنیس وایکل روز شنبه به آمریکا منتقل می شود.

از دنیس وایکل ۳ فرزند خردسال باقی مانده است.

سفید یا سیاه ، مساله این است ؟
به نام هویت انسانی
سفید بدون وجود سیاه ، ماهیت خود را از دست رفته می بیند !
یعنی مثبت با وجود منفی برجسته می شود. پس از انسان هایی که منفی باف هستند ، ناراحت نشوید ، بلکه خشنود از حضور آنها ، زیرا با بودن آنها ، شما نمایان می شوید.
با مهر
بهمن مرادیان پی

حقوق پناهندگان
به نام هویت انسانی
هر شخص یا هر ارگانی و یا کشوری که بخواهد ، حقوق پناهندگان و انسانیت را زیر سوال ببرد و حقوق انسانی آنها را زیر پای بگذارد ، زیر قلمم له خواهد شد.
با مهر
بهمن مرادیان پی

ارتباط مقوله ی رای و تاثیر مستقیم آن بر روی سرنوشت و ارتباط
به نام هویت انسانی
رای از روی حماقت به آدم های احمق ، باعث می شود که آنها ، خود را بزرگ و دیگران را خار بشمارند ! هر چه شما در دادن رای تعجیل داشته باشی ، آنها هم سایه ی خود را بزرگ تر می بینند.
با مهر
بهمن مرادیان پی

عبور علاقه
چه بی چراغ و ناروا راه بر عبور علاقه می بندند ،
بگو به باد که ما با آفتاب زاده شدیم و با آفتاب طلوع خواهیم کرد.

جنبش جوان

یین یا یانگ
هیچ چیزی کاملا یین یا کاملا یانگ نیست. مثلا آب سرد در مقابل آب جوش یین است ، ولی در مقابل یخ یانگ است.
یین و یانگ کاملا به هم وابسته اند و هیچ کدام بدون دیگری نمی‌توانند وجود داشته باشند. نور بدون تاریکی معنی ندارد.
برگرفته از ویکی پدیا

مخالف و یا دشمنی
به نام هویت انسانی
مخالفت با هر ایده یا تفکری ، دشمنی نیست ، بلکه به عنوان بهانه ای از طرف افراد کینه جو ، برای دشمنی ، مورد سو استفاده قرار می گیرد !
با مهر
بهمن مرادیان پی

۱۳۹۱/۰۱/۱۱

نشریه ای داغ از آخرین تحولات سیاسی


به نام هویت انسانی

نشریه جوانان کمونیست547 منتشر شد،برای


دانلود،ویژه پخش و تکثیر در ایران

برای دانلود فرمت(پی.دی.اف) بروی لینک بالا کلیک کنید.

دوستان عزیز و مبارز راه آزادی، خواهشمندیم نشریه جوانان کمونیست را پرینت کنید

و به دست دوستانی که امکان استفاده از اینترنت را ندارند برسانید.

برای بازدید از سایت سازمان جوانان کمونیست بر روی لینک زیر کلیک کنید :

برای پیوستن به پیج خلاصی بر روی لینک زیر بروید :

۱۳۹۱/۰۱/۱۰

سرنگون باد جمهوری هولوکاست اسلامیبه نام هویت انسانی

دانش و تکنولوژی ای که نسل من را از روی زمین جدا کرده است ، قدرت این را داشته که توهمات متافیزیکی ، ایده های مریخی و پیش داوری ها و خرافات دینی که نسل گذشته از خود به جای گذاشته و جمهوری هولوکاست اسلامی را پشت سر بگذارد.
نسل ما توانسته که معنی اصلی عقل و هوش و انسانیت که همان ، عدالت ، برابری و آزادی به دور از هر گونه تبعیض است ، را به آن بازگرداند و حقیقت را همان طوری که هست ، برای نسل های بعدی محیا کند و آماده ی انتقال آن باشد و محکم تر از پیشینیان بر باورهای خود پافشاری کند و این را فریاد کند که به دنبال سرنگونی جمهوری و تاج تخت پادشاهی اسلامی است و ارمغانش هم یک
دنیای بهتر برای خود و نسل های بعدی است.

سرنگون باد جمهوری هولوکاست اسلامی
زنده باد انقلاب نسل جدید علیه مرتجعین اسلامی
با مهر
بهمن مرادیان پی

نجات زمین و حفظ هویت انسانیبه نام هویت انسانی

انسان هایی که دارای هویت انسانی هستند و کرامت انسانی را می ستایند ، "باید" به فکر تغییر باشند و در هر دقیقه به دنبال آلترناتیوی جدید و موثر برای خود و جوامع ای که در آن قدم می زنند ، باشند و باید این را برای خود هضم کنند ، که قاعده ای همگانی وجود ندارد ، هر کس باید ابتدا برای خود و سپس راهی برای نجات زمین و زنده بودن زندگی بیابد.

با مهر
بهمن مرادیان پی

ارتباط کاراکتر و تغییرات در زندگی بشربه نام هویت انسانی
رنگ انسان ها یک باور است ، که در ذهن بشر پرورش می یابد . دید من این است که مهم کاراکتر هاست که تغییر را رقم می زنند ، کاراکترها ، به مرور زمان بهبود و ارتقا می یابند ، چه خوب است ، سعی کنیم که در صحنه ی زندگی کاراکتر وار جاری باشیم و موثر.
با مهر
بهمن مرادیان پی

۱۳۹۱/۰۱/۰۹

مرحله رشد شخصیت و فروید
در هر مرحله رشد شخصیت، تعارضی وجود دارد که باید قبل از اینکه کودک بتواند به مرحله بعدی پیشروی کند حل شود. گاهی اوقات شخص دوست ندارد ، یا نمی‌تواند از یک مرحله به مرحله بعدی منتقل شود، زیرا تعارض حل نشده است ، یا به این علت که نیازهای وی آنچنان عالی توسط والدینی آسان‌گیر ، ارضا شده‌اند که کودک نمی‌خواهد پیش برود.

زیگموند فروید

فروید و مذهب
مذهب تخیل است و پایه ی قدرتش در این است که در محدوده تمایلات ذاتیمان واقع میشود .

''زیگموند فروید''

Karl Marx and Atheist SystemTo Human Identity
Karl Marx has been depicted as the creator of the greatest atheist system in world history.
a Big Hug
Bahman Moradian Pey

No to Satanist , yes to Atheist
To Human Identity
No to Satanist , yes to Atheist

Atheism is defined as "disbelief in or denial of, the existence of God.
Since this is the definition of atheism, a practicing Satanist cannot be an atheist. A Satanist believes in the existence of God and Satan, of Heaven and Hell. The Satanist chooses, with his Free Will, to serve Satan, thus taking upon himself the characteristics of Satan, especially his unbelievable, supernatural, hatred of God, Christians, and Jews.
But, a Satanist will never be an atheist.
a big hug
Bahman Moradian Pey

۱۳۹۱/۰۱/۰۸

روز کارگر ، روز انقلاب

برای دیدن ویدیو و سخنرانی بر روی لینک زیر بروید :

به نام هویت انسانی

روز کارگر ، روز انقلاب

اعتصاب عمومي براي اين خواستها فراخون داده شده است:
حقوق پناهندگي،
براي عدالت اجتماعي، اقتصادي، محيط زيست و حقوق کارگران،
براي صلح همراه با عدالت،
براي حقوق مدني و پايان دادن به دولت پليسي،
براي مسکن، بهداشت عمومي، تحصيل عمومي و حقوق بشر،
براي حقوق زنان و برابري جنسيتي،
و هر قاره، هر کشور، هر دولت و هر شهر از حرکت باز خواهد ايستاد.
کارگران تحت حمله يک درصدي ها هستند. جنبش اشغال در کنار کارگران (چه متشکل و چه غير متشکل) و مهاجران مي ايستد. اتحاديه ها و حقوق اتحاديه اي چيزي است که طبقه کارگر را قوي کرده است. هر اميتازي ما مردم کارگر داريم نتيجه مبارزه کارگران متشکل و مهاجران براي حقوق شان است.
-------------------------------------------------

نکات قابل توجه:
1+may+کارگران+عدالت+برابری+آزادی+مدنی+حقوق+اعتصاب+جنبش+اشغال

1391 ایده برای در هم کوبیدن جمهوری اسلامی (نشریه ای داغ از مسائل روز)نشریه جوانان کمونیست546 منتشر شد،برای دانلود،ویژه پخش و تکثیر در ایران
http://205.196.121.38/l94t3daid9xg/kq0a2z8aguma15d/Javanan+Komonist+546.pdf

برای دانلود فرمت(پی.دی.اف) بروی لینک بالا کلیک کنید.
دوستان عزیز و مبارز راه آزادی، خواهشمندیم نشریه جوانان کمونیست را پرینت کنید و به دست دوستانی که امکان استفاده از اینترنت را ندارند برسانید.

اعدام جنایت علیه بشریت است ، "شیرکوه معارفی" را اعدام نکنید.در 11 اردیبهشت سال 1388 ، جمهوری اعدام اسلامی ، دل آرا دارابی ، را در سحرگاه غمگین ، بدون اطلاع وکیل و خانواده اش ، در روز کارگر اعدام کردند!

طبق آمار به دست آماده ی کمیته برای آزادی زندانیان سیاسی ، جمهوری اعدام اسلامی ، در سال جدید قصد دارد ، "شیرکو معارفی" را در ۱۱ اردیبهشت ماه ، اعدام کند !

در سال گذشته نیز ، جمهوری ارتجاعی اسلامی ،قصد داشت ، شیرکو را در همین روز ، یعنی‌ ۱۱ اردیبهشت ماه ، اعدام کند ! اما با تجمع وسیع مردم آزادی خواه ، در مقابل زندان و تلاش جهانی‌ آزادیخواهان و فعالین حقوق انسانی ، این عمل وحشیانه ، به تعویق افتاد .

طبق آمار به دست آماده ی کمیته برای آزادی زندانیان سیاسی ،

"شیرکو معارفی" زندانی سیاسی کرد ، به سلول انفرادی انتقال یافته است و این اقدام احتمال اعدام وی را ، که مدتی قبل به ایشان ابلاغ شده بود ، که در روز 11 اردیبهشت اجرا خواهد شد را افزایش داده است!

اعدام جنایت علیه بشریت است ، اعدام افراد سیاسی و ...جنایتی مضاعف است ! اعدام افراد سیاسی (در خصوص شیرکو) در روز کارگر برای همه ما باید شرم آور باشد! روز کارگر جوان ما را بگیرند پرپر کنند! می پذیریم؟ اگر خیر ، تکلیف چیست؟ تکلیف اعتراض وسیع خیابانی ست! جمهوری ارتجاعی اسلامی ، باید بداند ، که ما برای این جنایت ، هزینه ای گزاف می پردازیم و به مبارزه ای دوباره ، به پا می خیزیم .

حکم "اعدام شیرکو" نه تنها باید ، لغو شود ، بلکه او را باید آزاد
کنند و زندگی را به او باز گردانند .

لطفا از همین حالا ، از همه ی مکانیزمهای در دسترستان ، استفاده نمائید. مردم سقز و شهرهای اطراف را در جریان قرار دهید و خبررسانی کنید. بگذارید به گوش جمهوری ارتجاعی اسلامی برسد ، در صورت عملی کردن و طرح جنایت ، در قبال شیرکو ، مردم باید قبل و بعد به خیابان بیایند . این را باید وسیعا منعکس کنید عزیزان.

لطفا چون همیشه نقش آفرینی کنید.

وقتی عزم ما را ببینند ، ممکن است مثل همیشه ،حقه و فریب بکار ببرند ، یا اخبار ضد و نقیض منتشر کنند ! باید هوشیار بود .

هدف ما لغو حکم "شیرکو معارفی" و همه عزیزان که به حکم اعدام محکوم شدن است.

نگذارید مانند دل‌ آرا ، شیرکو را در ۱۱ اردیبهشت از ما بگیرند ، ما خواهان لغو حکم شیرکو و تمام زندانیان محکوم به اعدام هستیم.
نه به اعدام
آری به زنده بودن زندگی
نه به جمهوری جنایت اسلامی
آری به هویت انسانی

۱۳۹۱/۰۱/۰۷

اختراعات و زمانه ی مااختراعات بشر ، در ظاهر برای آسایش بوجود آمد ، اما در اصل و اساس ، در پاره ای از زمان ، سلب آسایش می کنند.
دوست خوبم مهسا نازنین

اگر را باید از ادبیات حذف کردبه نام هویت انسانی

"اگر" یک ضمیر مزخرف است ، که انسان را به حالت تردید و در پاره ای از اوقات ، سکون در می آورد.

با مهر
بهمن مرادیان پی

زندان و دیوار و انسانبه نام هویت انسانی
در زندان ، دیوار ها به انسان کاری ندارند ، این زبان انسان های اطرافت است ، که نیش می زنند !
با مهر
بهمن مرادیان پی

زمین یک زندان استبه نام هویت انسانی
زمین برای یک زندانی تفکر ، زندانی بس بزرگ است و برای رهایی از این وضعیت ، باید تلاش و نبرد کند . باید خواستدار تغییر در تمامی لایه ها باشد ، باید خواستدار یک دنیای بهتر باشد که در آن ، ریشه ی اصلی انسان است ، تا رها شود ، رهای رها ؛ خلاص از تمامی خط کشی ها.
با مهر
بهمن مرادیان پی

۱۳۹۱/۰۱/۰۶

''باراک: ۲۰۱۲ سالی بسیار مهم در زمينه حمله احتمالی به ايران است''
اهود باراک، وزير دفاع اسرائيل، می گويد که ۲۰۱۲ سالی «بسیار مهم» در زمينه حمله احتمالی به تاسيسات هسته ای ايران است و تاکيد کرده که «تهديد به حمله عليه ايران کارساز است.»

آقای باراک در گفت و گو با تلويزيون آلمان در عين حال گمانه زنی کرده که «مداخله عميق»- اصطلاحی برای هدف قرار دادن دقيق تاسيسات هسته ای ايران- موضوعی مربوط به چند هفته يا حتی چند سال نيست.

وزير دفاع اسرائيل همچنين در گفت و گو با راديوی اين کشور اظهار داشت که تهديد نظامی ايران اقدامی برای جلوگيری از گام برداشتن جمهوری اسلامی ايران به سوی توسعه سلاح هسته ای است.

وی گفت: «ما با چشمان خود شاهديم چرا ايران، که واقعا قصد دارد تا به سلاح اتمی دست پيدا کند، برخی گام ها را که از سوی آژانس بين المللی انرژی اتمی به عنوان نقض قوانين تعريف شده است، بر نمی دارد».

به گفته آقای باراک، «يکی از دلايل می تواند اين باشد که ايران نگران است، اگر خدای نکرده چنين کاری انجام دهد، ايالات متحده آمريکا و يا کشور ديگری عليه آنها دست به اقدام بزند».

اسرائيل که ظن آن می رود با داشتن «۲۰۰ کلاهک هسته ای» تنها کشور دارای سلاح اتمی در منطقه خاورميانه باشد همواره از برنامه هسته ای ايران به عنوان تهديدی عليه موجوديت خود ياد کرده و خواستار تشديد تحريم ها و فشار بر تهران برای دست کشيدن از غنی سازی اورانيوم است که کاربرد دوگانه نظامی و غير نظامی دارد.

ايران می گويد که برنامه هسته ای آن دارای اهداف صلح آميز است ولی با اين حال برای دور کردن تاسيسات اتمی خود از حملات احتمالی آمريکا و اسرائيل، قصد دارد تا آنها را به پناهگاه های زير زمينی بويژه در فردو- نزديکی شهر قم- منتقل کند.

با وجود اينکه دولت باراک اوباما اعلام کرده است که استفاده از ابزار نظامی يکی از گزينه های برخورد با تلاش احتمالی ايران برای دستيابی به سلاح هسته ای است، رييس جمهوری آمريکا می گويد که اين گزينه در حال حاضر در دستور کار نيست و کشورش توان خود را بر راه های ديپلماتيک و تشديد تحريم ها بر ضد تهران متمرکز کرده است.

وزير دفاع اسرائيل بار ديگر تاکيد کرد که ايران قصد دارد تا پيش از هر گونه حمله احتمالی به تاسيسات هسته ايش به مرحله ای از مصونيت سازی برسد که ديگر راه برگشتی از آن وجود ندارد.

به گفته آقای باراک، اسرائيل نمی تواند منتظر بروز چنين وضعيتی بماند.

با اين حال، وی به راديوی اسرائيل گفته است که بايد چندين ماه به تحريم ها و مذاکرات فرصت داد تا نتيجه خود را نشان دهند «و در اين فرصت زمانی، مشخص خواهد شد آيا ايرانی ها قصد دارند يا بنا ندارند برنامه توليد سلاح هسته ای خود را متوقف کنند».

وزير دفاع اسرائيل می گويد که کشورش با آمريکا بر سر جلوگيری از دست يافتن ايران به سلاح هسته ای تفاهم دارد ولی «بين ما و آمريکا در خصوص چشم انداز و زمان بندی اين موضوع اختلاف نظر است».

باراک افزود: «برتری توانايی نظامی آمريکا و موقعيت اين کشور به عنوان يک ابرقدرت باعث شده است تا واشينگتن موضع متفاوتی در خصوص تهديدات هسته ای ايران اتخاذ کند.»

مقام های جمهوری اسلامی ايران در پاسخ به تهديدهای نظامی اسرائيل بارها هشدار داده اند که به هرگونه حمله احتمالی اين کشور پاسخی قاطع و کوبنده خواهند داد.

علی اکبر صالحی، وزير امور خارجه ايران، اواخر اسفندماه در اين زمينه پا را فراتر گذاشت و گفت که در صورت بروز يک جنگ احتمالی، اسرائيل يک هفته بيشتر دوام نخواهد آورد.

خودکشی خامنه ای و دار و دسته ی اسلامی ولایت مفت خور


به نام هویت انسانی
نمونه ی بارزی از فرهنگ اسلامی و اتیسم انگاری جوامع مکتبی :
"چشم به چشم" ، "دندان به دندان"
به جائی که دست از جنایت و لجن پراکنی بردارند و به فکر توده ی مردم باشند ، مدام به فکر هم زدن مساله هستند !؟
"آيت الله خامنه ای: در همان سطحی که به ما حمله شود، به آن ها حمله خواهيم کرد"
این رفتارهای اسلامیون داخل ایران ، به معنای واقعی کلمه ،نابودسازی و خودکشی است.
با مهر
بهمن مرادیان پی

Animals and God


To Human identity
Animals do not have gods , they are smarter than that.

برنامه خلاصی فرهنگی با موضوعات:فراخوان اول مه جهانی جنبش اشغال، آخرین اخبار دانشجویی هفتهبرنامه خلاصی فرهنگی با موضوعات:
فراخوان اول مه جهانی جنبش اشغال، آخرین اخبار دانشجویی هفته
این برنامه با حجم کم برای دانلود:
http://www.mediafire.com/?obaxxk1lr9f5ohp

لینک این برنامه در یوتیوب:
http://www.youtube.com/watch?v=hIaS91xhdGg&feature=youtu.be

برنامه خلاصی فرهنگی با موضوعات:فراخوان اول مه جهانی جنبش اشغال، آخرین اخبار دانشجویی هفته

برای پیوستن به گروه خلاصی بر روی لینک زیر کلیک کنید :